Contact

02-09-2015 11:30:00 | Hits: 270069

Nederlands MediaNetwerk
Tetterodestraat 11
2023 XK Haarlem
T 0629-06 87 83

Nederlands MediaNetwerk en Nederlands MediaNieuws zijn handelsnamen van Concepts for Content

Nederlands MediaNetwerk Events, DeMedia100, DeMedia100 Diner, Cross Media Congres en Cross Media Awards zijn gezamenlijke activiteiten van Nederlands MediaNetwerk & Peter Wybenga

info@nederlandsmedianieuws.nl | dit is het redactieadres waarop wij graag persberichten ontvangen

Team


Bas Vlugt, oprichter Nederlands MediaNetwerk, directeur en eigenaar Concepts for Content | nl.linkedin.com/in/basvlugt
bas@nederlandsmedianetwerk.nl
M 06-29068783
S bas.vlugt
@basvlugt

Peter Wybenga, sponsoring & events - DeMedia100 Diner, Cross Media Congres & Awards
peter@nederlandsmedianetwerk.nl
M 06-55134373
S peter.wybenga
@peterwybenga

Katja Brokke, chef-redacteur
katja@nederlandsmedianetwerk.nl
M 06-21917412 (niet op vrijdag)
@KatjaSchrijft

 


Max Vlugt
, redacteur
max@nederlandsmedianetwerk.nl

Marianna Beets, webmaster & accountmanager 
marianna@nederlandsmedianetwerk.nl
M 06-46380078

Nico Scherphuis, technical development
nico@nederlandsmedianetwerk.nl

Ton Boom, webmaster
antoine4@xs4all.nl    

www.nederlandsmedianetwerk.nl
www.nederlandsmedianieuws.nl
www.demedia100.nl
www.crossmediacongres.nl
www.crossmediaawards.nl

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook

Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn

Vacatures in media- en marketingcommunicatie