Mediabrands Netherlands – de holding company voor de bureaus Universal Media (UM), Initiative, BrandConnection en digilogue – zet een volgende stap in de groeiende markt voor search advertising, affiliate marketing en social ads. Om alle klanten van haar bureaus optimaal te servicen, zal alle kennis op dit gebied gebundeld worden in één nieuwe entiteit, gespecialiseerd in Performance Marketing. Op woensdag 23 november introduceert Mediabrands Netherlands hiervoor het nieuwe label Reprise Media.
Reprise Media is daarmee in Nederland de eerste business entiteit binnen de MAP structuur waarmee IPG Mediabrands haar klanten op digitaal vlak gaat bedienen. Binnen deze structuur worden geïntegreerde specialistische marketing oplossingen aangeboden die de belangrijkste online middelen in zich hebben. Alle digitale diensten binnen deze structuur én de daaruit voortvloeiende data zullen beschikbaar zijn binnen een geïntegreerd platform: Mediabrands Audience Platform (MAP).
Reprise Media is in 2003 opgericht in de Verenigde Staten en bedient klanten als Microsoft, Home Depot en Hyundai. Jaren voordat Yahoo, Facebook en Twitter bestonden, richtte Reprise Media zich al op marketing via het online kanaal. Daarbij lag én ligt de focus op het toepassen van technologie om merken te helpen hun businessdoelstellingen te realiseren, met een hoofdrol voor ROI.
De lancering van Reprise Media in Nederland past in de internationale strategie. Zo is het label inmiddels al actief in Londen, Parijs, Frankfurt, Madrid en Sydney. In Nederland zal Reprise Media, in nauwe samenwerking met UM, Initiative, BrandConnection en digilogue merken bijstaan hun online reputatie beter te managen. Daarnaast is Reprise Media de aangewezen partner voor merken die meer traffic naar hun website willen genereren en nieuwe klanten én inkomsten willen genereren via zoekmachine marketing. Zo gaat Reprise Media de online dienstverlening van klanten van UM, Initiative, BrandConnection en digilogue verrijken en verdiepen.
Nathalie Peters, managing director MAP: "Met de lancering van Reprise Media hebben wij de eerste stap gerealiseerd van onze ambitieuze digitalisering en diversificatie strategie. Doel van onze MAP structuur is het aanbieden van gegarandeerde en gecentraliseerde toegang tot de meest innovatieve marketing diensten en strategieën aan onze klanten. Waarbij de budgetten zo efficiënt en kosteneffectief worden benut. Met onze Mediabrands Audience Platform zijn we als groep goed gepositioneerd voor de digitale toekomst."
Interpublic (IPG) is wereldwijd actief in media, advertising, interactive marketing en public relations. Bekende labels binnen IPG zijn: Initiative, BrandConnection, Magna, Lowe, Universal Media, Draftfcb, McCann Erickson, Weber Shandwick, Deutsch, FutureBrand en Octagon. Bij IPG werken 42.000 mensen in ruim 130 landen. IPG heeft een notering aan de DowJones (NYSE:IPG). Het hoofdkantoor is gevestigd te New York City.











![[Bladformule] Mat Heffels - FAB [fæb] [Bladformule] Mat Heffels - FAB [fæb]](http://api.ning.com/files/yh6QKyYJjSKKiedp*LDaw7DXjGHHEnvBHKQYK1*H7H9VNC6AInU2eaFm6wEFUcZuwdLxidE2XBnkidwzx9CDaVxRsEkgHnz1/MatHeffels3.jpg)




















































Ruud de Wild is een Nederlandse radio-dj en kunstenaar. Rond zijn twintigste jaar werd De Wild aangenomen...











































