SkyRadio: Schrijf je in voor Christmas Tree For Charity

  • PDF

Lekker in de kerstsfeer komen en ondertussen geld verdienen voor het goede doel. Wie wil dat nou niet? Vanaf maandag kunnen Sky Radio luisteraars zich op skyradio.nl inschrijven voor de Christmas Tree for Charity. Dit is het event waar teams van bekende Nederlanders kerstbomen versieren voor het goede doel. Het team met de mooiste boom wint 35.000 euro voor dat doel. Sky Radio stelt één boom beschikbaar aan een luisteraar, die mag meestrijden voor zijn of haar zelf gekozen goede doel.

 

Dit jaar worden de teams gevormd door ondermeer Lieke en Jetteke van Lexmond, Charly Luske en Tanja Jess, Wilma Nanninga en Evert Santegoeds, Danielle Oerlemans en Christophe Haddad, Jochem Uytdehaage en Dionne de Graaff. Ook Babette van Veen, Nance en Jochem van Gelder doen er tijdens het event alles aan om de mooiste kerstboom te creëren. Zij vertegenwoordigen doelen als Dream for Kids, SOS Kinderdorpen, Energy4All, De Guusje Nederhorst Foundation en de Feedback Foundation.

 

De luisteraar kan zich via skyradio.nl voor ieder gewenst doel inschrijven: van de plaatselijke voetbalclub tot het dierenasiel en van Doe Een Wens tot een waterputtenproject in Afrika. Per doel zijn meerdere inschrijvingen mogelijk. De kans op succes wordt op die manier beduidend groter want de computer kiest uiteindelijk de winnaar. Op 6 december wordt op skyradio.nl bekendgemaakt welke gelukkige meedoet aan Christmas Tree For Charity. Welke luisteraar wint de wild card en strijdt vervolgens op 8 december in Artis, Amsterdam mee voor deze superprijs?

 

www.skyradio.nl

 
 

Laatst aangepast op donderdag 17 november 2011 15:57