
DeInfluencer50 2022 | De Genomineerden
DeMedia100 2022 komt eraan. De lijst met de 100 meest invloedrijke mensen in de Nederlandse media wordt bekendgemaakt tijdens het DeMedia100 | DeMarketing 100 Diner op 8 december 2021 in Amsterdam.
Deelname aan het DeMedia100 | DeMarketing100 Diner is alleen op uitnodiging. Alle genomineerden ontvangen een uitnodiging om een kaart voor het DeMedia100 Diner te kopen. Lees alles over het DeMedia100 Diner hier.
Naast DeMedia100 en DeMarketing100 publiceren we een aantal deellijsten.
Hier de genomineerden voor DeInfluencer50, de lijst van de 50 meest invloedrijke mensen in wereld van influencermarketing in Nederland.
Iedereen heeft mensen mogen voordragen voor DeInfluencer50. De lijst wordt vastgesteld op basis een onderzoek, uitgevoerd door MediaTest. Voor dit onderzoek worden 40.000 professionals in media en marketingcommunicatie uitgenodigd. Het onderzoek vindt plaats in de tweede week van oktober 2021.
Je kunt aan dit onderzoek meedoen door je aan te melden voor de nieuwsbrief van Marketing Report.
Lees hier hoe kaarten te bestellen voor het DeMedia100 | DeMarketing100 Diner
DeInfluencer50 2022 | De Genomineerden
Media100 wordt gesponsord door
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook
Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie