
Bijzondere Nederlandse zangers op zoek naar roem in realityreeks Ik geloof in mij
SBS6 komt vanaf 16 oktober 2020 met de realityreeks Ik geloof in, mij waarin artiesten als René Le Blanc (René de Wit), Dario Kreuger, Rutger van Barneveld, Johan Kettenburg, Wally Mckey, Dave van Well en Gio Jap-Ngie gevolgd worden. Het gaat om artiesten die op verschillende momenten in hun carrière staan en verder zouden willen doorbreken.
René de Wit, beter bekend als René Le Blanc wordt ook wel de Nederlandse Engelbert Humperdinck genoemd. Rutger van Barneveld zingt al jaren en wil met een eigen geschreven nummer nu eindelijk doorbreken.
Ook Wally Mckey heeft met zijn band Lemming al enige bekendheid verworven. Dario Kreuger is bekend van de cover De Clown en Johan Kettenburg is bekend als Hazes-zanger. De zangers worden gevolgd met een inkijk in hun privéleven en hun muzikale carrière.
Ik geloof in mij wordt geproduceerd door Zodiak Nederland, dat net als EndemolShine onderdeel is van Banijay.
www.sbs6.nl
www.talpanetwork.com
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook
Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie