
[Cross Media Congres 2021] Mascha Colmans (Jean Mineur Mediavision) over bioscoopreclames
Mascha Colmans is Sales Manager bij Jean Mineur Mediavision, bekend van de verkoop van bioscoopreclames. Tijdens het Cross Media Congres 2021 werd ze geïnterviewd tijdens de locatie-uitzending van Marketing Report op New Business Radio.
Mascha Colmans: “Jean Mineur Mediavision is een verkoophuis dat reclames verkoopt voor 105 bioscopen. In Nederland werken we met 10 mensen, ik stuur het salesteam aan, maar werk zelf ook mee en ga naar klanten. In een bioscoop heb je zulk mooi beeld en overweldigend geluid, en wat we vaak zien dat er themareclames worden uitgezonden. Onze USP is dat we echt impact leveren en zowel met klanten als mediabureaus spreken en zorgen dat we in hun mediaplannen komen...”
Luister dit interview hier:
Luister ook naar deze podcasts die we op Cross Media Congres 2021 hebben opgenomen:
- [Cross Media Congres 2021] Antoinette Hoes (INNOCEAN) over pitchen voor alles of niets
- [Cross Media Congres 2021] Jeroen Koopman (NewBe) over crossmediaal produceren
Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcast. Marketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.
Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt gesponsord door Logitech for Business en Clarity.
www.logitech.com
www.clarity.pr
www.newbe.nl
www.crossmediaawards.nl
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook
Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie