
Teststraat XXL geopend op Schiphol
Op Schiphol is de Teststraat XXL geopend, een coronateststraat voor bedrijven en particulieren.
De Teststraat XXL is een alternatief voor de testlocaties van de GGD. De locatie op Schiphol is gekozen om reizigers de mogelijkheid te bieden zich te laten testen.
Er zijn verschillende soorten tests beschikbaar. De PCR-test van de GGD’s, de snelle PCR-test, een antistoffentest en een antigenentest. Dit zijn enerzijds sneltesten waarbij de uitslag binnen 30 minuten bekend is, anderzijds testen die via een laboratorium binnen 48 uur uitsluitsel geven. Afhankelijk van de gekozen test geeft deze aan of iemand positief is, negatief is, of corona heeft gehad.
De Teststraat XXL is een initiatief van Care4homecare en By Inno Care, in samenwerking met Aethon en Quick Parking. Care4homecare heeft jarenlange ervaring op (complexe) ambulante zorg op locatie bij patiënten als gecertificeerd zelfstandig behandelcentrum. Geautoriseerde medewerkers nemen de test af, conform de geldende veiligheidsprotocollen.
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook
Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie