
[Vacatures] Glasnost zoekt een Operations Manager
Glasnost is per direct op zoek naar een:
Operations Manager
Plannen, systemen implementeren, sparren over hoe we interne samenwerkingen kunnen optimaliseren, efficiëntie en een analyse op declarabiliteit. Voor dit alles draai jij je hand niet om. Glasnost groeit hard, qua klanten en dus ook qua comrades (medewerkers). Onze groei gaat gepaard met organisatorische en systeem uitdagingen. Als Operations Manager ben je zowel onze strategische denker die vooruit kijkt en een visie heeft over hoe wij onze (interne) processen kunnen optimaliseren, als de hands-on doener die dit ook daadwerkelijk laat slagen. Je bemoeit je met processen en systemen die de samenwerking met onze klanten verbeteren en met interne manieren van werken en communiceren. Kortom: een geweldige rol voor iemand die graag de spin in het Glasnost- web is.
Wat voor type bureau is Glasnost?
Bij Glasnost kom je te werken met jonge, zeer gemotiveerde en doorgewinterde specialisten in PR & Storytelling. De talenten van Glasnost ontwikkelen de optimale PR strategie om klanten van aandacht te voorzien. Onze ambitie is om de revolutie te leiden in de nieuwe wereld van PR en communicatie. Om dat te kunnen realiseren zoeken wij collega's die net even anders durven te zijn dan de rest.
Wat verwachten we van jou:
Jij zorgt ervoor dat Glasnost optimaal kan functioneren door onze manier van werken zo efficient mogelijk in te richten. Optimaliseren, plannen en verbeteren behoren tot jouw missie. Jij ziet verbeterpunten en draagt het liefst direct oplossingen aan. Jouw ervaring met procesoptimalisatie gecombineerd met je sterke stakeholder management vaardigheden maakt jou de spin in het web die iedereen aan boord krijgt bij verbeteringen of veranderingen. Niet alleen ben je een strategische denker die 6 stappen vooruit denkt, je draait ook je hand er niet voor om om zaken zelf in gang te zetten.
Zo kan het zijn dat jij je in dezelfde week focust op het optimaliseren van onze urenregistratie tools, hier analyses op maakt, met HR nadenkt over het op elkaar laten afstemmen van interne HR systemen, je advies heeft aan de Management Assistent met juridische GDPR vragen, maar ook het traffic stuk voor de creatieven schrijft. Jouw functie is dus een combinatie tussen strategisch en uitvoerend. In de rol van Operations Manager zul je direct aan de Managing Director rapporteren.
Jij bent geglasnostificeerd wanneer:
- Je hebt minimaal 4 jaar ervaring in het Operations vak, ervaring binnen de agency wereld is een pre);
- Je hebt een afgeronde HBO/WO opleiding;
- Je hebt aantoonbaar een procesoptimalisatie project geleid en kunt ons daar vol passie over vertellen;
- Een analyse in Excel of het opstellen van een strakke Powerpoint is voor jou dagelijkse kost;
- Je hebt aantoonbare sterke planning/ traffic vaardigheden;
Jij bent gedisglasnostificeerd wanneer:
- Je je niet kan vinden in onze kernwaarden; open, vertrouwen en passie
- When you ask for permission instead of forgiveness
- Niet in een team kan werken
Jij bent vast benieuwd wat je te wachten staat wanneer je bij ons komt werken. We nemen je mee in je onboarding
Je eerste dag
- Leer jij het hele team kennen en krijg je een fijne werkplek waar je in alle rust gaat opstarten.
- Kom je te weten dat koffie en vodka (voor tijdens de borrel op vrijdag) de motor voor ons creatieve brein is binnen Glasnost.
Je eerste week
- Merk je dat je al onderdeel van het team bent.
- Kom jij erachter dat het MT eigenlijk niet zonder jou kan.
Je eerste maand
- Weet je volledig je weg te vinden binnen Glasnost.
- Merk je dat je al veel meer hebt betekend voor zowel het MT als het team dan je had kunnen bedenken.
- Sta je te trappelen om de komende maanden het verschil te maken zodat niemand meer zonder jou wil.
Check, check, check? Dan bieden wij jou:
- Pieken, pecunia's, euro's: dit is bij ons dik in orde. When we win, you win. Daarnaast bouw je ook bij ons pensioen op!
- Fun: een ongekend goede sfeer binnen een jong, ambitieus en enthousiast team met een open cultuur. Met regelmatig borrels in ons eigen café, legendarische stapavonden en een informele omgang. Nu dan misschien even virtueel, maar hopelijk snel weer in onze fysieke omgeving.
- Insta-waardig kantoor: een splinternieuw kantoor met eigen café, verzorgde lunch en massages. Door Covid-19 is dit pas relevant in 2021, maar wij zorgen ervoor dat je niets te kort komt tijdens deze periode, zo huren wij nu een huisje bij The Unbound waar iedereen een paar dagen mag werken
- Een laptop (MacBook) en telefoon!
Yes, you made it to the end! We hopen je snel bij ons op kantoor te zien! Heb je toch nog vragen? Wellicht kun je de antwoorden vinden op onze website. Maar je kunt ze ook stellen aan een van jouw toekomstige collega’s/opdrachtgevers Emilie van Eijk en/of Henk Boersen. Solliciteer hier.
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook
Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie