
538 Koningsdag 2020 alleen via radio, televisie en online
Radio 538 zal dit jaar 538 Koningsdag alleen via de radio, televisie en online uitzenden en zo het evenement op een andere wijze invullen. Het jaarlijkse evenement in Breda gaat vanwege de coronacrisis niet door.
Talpa Network wil op deze wijze mensen thuis Koningsdag laten vieren. Radio 538 is bezig met het samenstllen van de line-up waarbij dj's Lucas & Steve, Orgel Joke en anderen hun deelneming hebben bevestigd. De bedoeling is dat op afstand nationale en internationale artiesten optreden en via Radio 538 en TV 538 te beluisteren en te zien zijn vanaf 15:00 uur.
Menno de Boer, radio director bij Radio 538: "Het publiek wordt actief onderdeel van de uitzending en zo vieren we het samen op afstand. Je voelt, dit wordt een unieke dag en we hopen dat iedereen, ondanks de lastige tijd waar we in zitten, op z’n eigen manier meefeest."
www.538.nl
www.talpanetwork.com
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook
Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie