[Vacatures] DPG Media zoekt een Data analyst audiences
17-01-2022 08:31:23 | Door: Pie Kamau | hits: 1582 | Tags:

DPG Media is per direct op zoek naar een:

Data analyst audiences

Als data analyst audiences maak je klant- en campagneselecties om verschillende groepen klanten zo effectief mogelijk te benaderen. Naast het creëren van selecties, analyseer en evalueer je campagnes. Je haalt je data uit een van de grootste data lakes van Nederland, met daarin klantdata van al onze dagblad- en magazine-abonnee data hebben en de clicks op onze online platforms (onder andere ad.nl en nu.nl).

Wat ga je doen:

  • Creëren van audiences op basis van de wensen van onze marketeers, met behulp van SQL.
  • Opzetten van test- en controlegroepen binnen de selectie.
  • Onderhouden en wijzigingen doorvoeren aan bestaande dagelijkse flows.
  • Flows opzetten in het customer data platform.
  • Evalueren van de effectiviteit van je selecties

 

Over het team

Je komt terecht in het Data & Customer Analytics team binnen Marketing. Wij werken voor de Nederlandse en Belgische markt. Met in totaal 35 collega’s zijn we verantwoordelijk voor reporting, audience selecties, marktonderzoek en data science. Deze functie valt in het subteam Data Science & Audiences dat bestaat uit 7 database marketeers en 11 data scientisten. Het audience team is verantwoordelijk voor het maken van klant- en campagneselecties, analyses en evaluaties van campagnes. Je werkt nauw samen met je collega’s van data science, omdat zij voorspelmodellen maken die jij in je selecties gebruikt.

Qua technologie gebruiken wij: SQL, Snowflake, Dataiku, Looker, Tableau, Redshift en AWS infrastructuur.

Wij bieden

  • Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring.
  • 36-urige werkweek.
  • Laptop en telefoon van de zaak.
  • Keuzebudget van 12 procent (waarvan 8 procent vakantiegeld).
  • Jaarlijkse winstregeling (o.b.v. resultaat van de organisatie).
  • Ontwikkelingsmogelijkheden d.m.v. opleidingen en extern conferentiebudget.
  • Een plek op een jonge afdeling waar nog je nog veel nieuws kan toevoegen. Je krijgt veel ruimte om te ontdekken hoe we data kunnen gebruiken om ons bedrijfsresultaat te vergroten. Dit doe je in nauwe samenwerking met collega’s, zowel binnen je team als daarbuiten.

 

Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken

Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90 procent van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen.

We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn. Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquizteam of een sportteam is.

Wie ben jij?

Voor deze rol als data analyst audiences zoeken we iemand met 1+ jaar ervaring als data analist. Jij kan goed autonoom werken en bent proactief in het aanpakken van nieuwe uitdagingen. Verder:

  • Heb je ervaring met SQL en (relationele en cloud) databases.
  • Kan je een selectieverzoek vertalen naar een toegesneden audience
  • Weet je hoe je je selecties kan aanscherpen door het gebruik van voorspelmodellen
  • Weet je hoe je analyseresultaten omzet in bruikbare inzichten door je resultaten te presenteren aan je afnemers.

 

Als hét grootste mediabedrijf van Nederland staan we open voor alle talent in de maatschappij. Wij roepen kandidaten met een diverse achtergrond in de breedste zin van het woord dan ook op om te solliciteren op deze functie. Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. En dat past dan weer heel erg goed bij ons als organisatie. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt.

Word jij binnenkort onze nieuwe collega? 

Solliciteer dan nu! Eerst nog wat meer weten? Ik beantwoord graag je vragen via floris.van.herpen@dpgmedia.nl of solliciteer hier.

www .dpgmedia.nl
www.dpgmediagroup.com

 

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook

Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn

Vacatures in media- en marketingcommunicatie