[Vacatures] DPG Media zoekt een Redacteur digitaal
19-07-2021 10:25:54 | Door: Pie Kamau | hits: 3410 | Tags:

DPG Media is per direct op zoek naar een:

Redacteur digitaal

De Stentor is op zoek naar een redacteur digitaal! Ben jij gedreven en weet jij wat er speelt in de regio? Dan zoeken wij jou!

Je functie

De Stentor zoekt een gedreven redacteur/samensteller digitaal, iemand die weet wat er speelt in de regio en in de wereld. Jij zorgt ervoor dat onze verhalen digitaal zo goed mogelijk gepresenteerd worden en een zo groot mogelijk publiek bereiken. Als samensteller zorg je voor de juiste mix op de app en site, houd je continu het nieuws in de gaten. Je bent een uitmuntende koppenmaker en weet als geen ander hoe je een aantrekkelijke lead schrijft. Je blijft rustig in hectische omstandigheden en kunt overzicht houden in het totale aanbod. Verder ga je:

  • Deel uitmaken van een ambitieuze omgeving en deze nog verder opstuwen.
  • Regisserend aan de ‘online knoppen’ zitten.
  • Met creatieve en goede ideeën komen en er uitvoering aan geven.
  • Verhalen online presenteren.

Jij

  • Hebt een nieuwsgierig en opgewekt karakter.
  • Ziet vooral mogelijkheden.
  • Weet hoe je verhalen bij de lezers krijgt.
  • Bent kritisch en opbouwend.
  • Houdt van experimenteren.
  • Kunt foutloos schrijven.
  • Bent een expert in koppen maken.


De Stentor is dé krant van Oost-Nederland en behoort tot DPG Media. Als hét grootste mediabedrijf van Nederland staat we open voor alle talent in de maatschappij. Wij roepen kandidaten met een diverse achtergrond in de breedste zin van het woord dan ook op om te solliciteren op deze functie. Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. En dat past dan weer heel erg goed bij ons als organisatie. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt.

Wij bieden

  • Een dynamische werkplek met volop kans om je te ontwikkelen met onder meer cursussen van onze interne campus.
  • Een dienstverband van 38 uur met standplaats Zwolle.
  • Een salaris conform de CAO voor journalisten, passend bij jouw ervaring.
  • Keuzebudget van 12 procent (waarvan 8 procent vakantiegeld) en een jaarlijkse winstdeling.
  • De mogelijkheid om arbeidsvoorwaarden uit te ruilen.

 

Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken

Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90 procent van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen.

We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn. Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquizteam of een sportteam is.

Interesse?

Reageer uiterlijk voor 31 juli en stuur je CV met motivatie naar ons toe. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Sylvia Cools, adjunct-hoofdredacteur de Stentor, s.cools@destentor.nl of solliciteer hier.

www.dpgmediagroup.com

 

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook

Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn

Vacatures in media- en marketingcommunicatie