[Vacatures] Mediabrands zoekt een Digital Web Analist (Marketing Sciences)
28-04-2022 08:40:00 | Door: Pie Kamau | hits: 1569 | Tags:

Mediabrands is per direct op zoek naar een:

Digital Web Analist (Marketing Sciences)

Position Summary
 
Ben jij een kei in het verzamelen en verwerken van data inzichten en geef je hierover graag advies aan je klanten? Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging op het gebied van online media en data-analyse? Heel goed, dan zijn wij op zoek naar jou!  
 
Mediabrands Marketing Sciences is hard gegroeid en is een steeds strategischer onderdeel van de klantenteams van de Mediabrands labels. Het vertalen van inzichten, stellen van hypothesen, begrijpen waar de klant problematiek zit, aanvoelen welke belangen er spelen bij klanten hoort hier allemaal bij. Het meetbaar maken en optimaliseren van campagnes op business KPI’s is een belangrijke doelstelling voor álle klanten van Mediabrands. Dit is wat MSc mogelijk maakt en propageert. Meer over MSc: www.marketingsciences.nl.
 
Key Responsibilities
 
Als Digital Web Analist binnen Marketing Sciences vorm je de schakel tussen onze technologische partners en de klant. Je adviseert de klanten over succesvolle implementaties en de bijbehorende datastrategie. Daarnaast help je ons Data Sciences team om de basis te leggen van een correcte data verzameling bij klanten voor verdere analyse. In de praktijk betekent dit dat je je bezighoudt met het doormeten, analyseren en rapporteren van data uit online mediacampagnes en first party data van de klant. 
 
Met wie werk je zoal samen?
 
  • Je collega's binnen het Marketing Sciences team;
  • Data en analytics specialisten en enthousiastelingen aan klantzijde;
  • Collega's binnen mediabureaus UM, Initiative en Reprise;
  • Partners als Google, Microsoft, Facebook en Amazin.  

 

Desired Skills & Experience

  • Passie voor Digital Marketing;
  • Ervaring met het werken in projecten;
  • Ervaring met het vertalen van klantbehoefte naar functionele en technische oplossingen; 
  • Ervaring met digitale Analytics pakketten zoals, Google Analytics, Piwik, en Adobe; 
  • Ervaring met tag management oplossingen zoals Google Tag Manager en Adobe; 
  • Ervaring met app Analytics (b.v.firebase) is een pré;  
  • Je hebt een flinke dosis nieuwsgierigheid en doorzettingsvermogen;
  • Je bent resultaatgericht en signaleert behoeftes en kansen; 
  • Analytisch sterk met oog voor detail;
  • Een afgeronde hbo of wo opleiding; 
  • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.

 

Wat wij je bieden
 
  • Veel vrijheid en eigen verantwoordlijkheden;
  • Marktconform salaris passend bij jouw ervaring; 
  • Werkweek 40 uur, in overleg 32 of 36 uur mogelijk; 
  • 26 vakantiedagen op basis van fulltime dienstverband

 

Aandacht voor persoonlijke ontwikkeling: 

  • In GROW, een personeelsinformatiesysteem, staat op functieniveau omschreven welke ontwikkelingsbehoeften er zijn en de Learning & Development manager ziet erop toe dat hiervoor de juiste trainingen en opleidingen voorhanden zijn. Er zal gewerkt gaan worden, indien daar behoefte aan is, met buddy's. 

 

Flexibele werktijden: 

  • Marketing Sciences is een zeer vooruitstrevend werkgever: er is ruimte voor afwijkende werktijden, (tijdelijk) parttime werken en onbetaald verlof. Zolang dit maar in goed overleg en ruim van tevoren gebeurt. Er zal altijd een vervanger moeten worden geregeld 

 

Ruime opleidingsmogelijkheden: 

  • Binnen FLITE, het personeelsinformatiesysteem, is een groot aanbod aan trainingen en cursussen beschikbaar. Daarnaast bieden onze mediapartners (zoals Google, Facebook en anderen) ook een scala aan trainingen en workshops.

 

About us

Mediabrands is de wereldwijde mediaholding waar alle mediabedrijven van Interpublic Group (NYSE:IPG) onder vallen. Het bedrijf heeft wereldwijd meer dan 13.000 marketingexperts in dienst in meer dan 130 landen. Diversiteit en inclusiviteit is daarbij prioriteit.

Wij adviseren onze klanten hoe ze media en content op de best mogelijke manier kunnen gebruiken om hen te helpen hun marketing- en communicatiedoelstellingen te bereiken. In Nederland zijn dat full service media en consultancybureaus Initiative en UM, het digital marketingmerk Reprise en het full service social en contentmarketingbureau YUNE. Specialistische labels in Nederland zijn MAGNA (buying en planning), Matterkind (addressable specialisten), Orion (trading & capital), Rapport (OOH-specialisten), Mediabrands Marketing Sciences (data-, onderzoek- en tech specialisten) en ten slotte ontwikkelt bGenius marketingtechnologie. Onze kantoren staan in Amsterdam en Groningen. Mediabrands heeft ‘CHALLENGEN’ in hun DNA zitten. We zijn een bedrijf van Challengers. We zijn niet de grootste, maar we zijn er voor merken en marketeers die verrast, uitgedaagd en geprikkeld willen worden om zodoende niet stil te komen staan. Daarnaast hebben de Mediabrands labels ‘SAMEN’ in hun DNA zitten. Wij zijn één familie, wij vormen één huis. Wij geloven in het feit dat we samen groter en krachtiger zijn en over meer kennis beschikken. Wij zijn ‘The House of Challengers!’

Ben jij wie we zoeken? Solliciteer hier en laat je CV achter. 

www.ipgmediabrands.com

 

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter

Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook

Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn

Vacatures in media- en marketingcommunicatie