
[Vacatures] Reprise zoekt een Marketplace e-Commerce Consultant
Reprise is per direct op zoek naar een:
Marketplace e-Commerce Consultant
Wil jij je inzetten om grote webshops en merken op digitaal vlak naar het volgende niveau te helpen? Ben jij een digitale specialist die ervaring heeft of ervaring wil opdoen met alle facetten om klanten te helpen (meer) te verkopen via Marketplaces als BOL en Amazon? Dan zoeken we jou!
Werken als Marketplace en e-Commerce consultant bij Reprise:
Als Marketplace consultant help jij klanten met het integreren, content optimaliseren en adverteren op marketplaces. Je beheert een divers klant portfolio waarbij je zelfstandig dan wel met een team van specialisten hard werkt om de e-Commerce doelstelling van de klant te halen.
Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit:
- Opzetten, analyseren en rapporteren van advertentiecampagnes.
- Het delen van je kennis en ervaring en het sparren met jouw contactpersoon aan klantzijde.
- Het spotten van commerciële kansen voor de klant en of Reprise op het gebied van e-Commerce dienstverlening.
- Samen met het e-Commerce team binnen Reprise werken aan de kwaliteit en innovatie van onze dienstverlening.
- Klanten overtuigen van de potentie die marketplaces(advertising) voor hen kan bieden.
Wat we van je vragen
- Het belangrijkste is dat je een enorme drive bezit om samen met je collega's koploper te zijn en blijven op het gebied van marketplace integratie, content optimalisatie en advertising.
- Enige ervaring met marketplace advertising (Amazon/BOL) is een pre, maar we hebben het vertrouwen dat als je ervaring hebt met andere PPC kanalen we je snel om kunnen scholen tot marketplace specialist
- Minimaal 2 jaar hands-on ervaring met online performance marketing kanalen (SEA, Social of Programmatic), Web Analytics en Excel.
- Een uitgesproken mening en visie op nieuwe ontwikkelingen op het gebied van e-Commerce
- Een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal
- Niet bang om nieuwe (advertentie en integratie) technologieën te ontdekken en je eigen te maken
Wat we je bieden
- Een marktconform salaris passend bij jouw ervaring.
- 26 vakantiedagen per jaar op basis van een 40-urige werkweek.
- Werken voor toonaangevende A-merken.
- Leren van 150+ ervaren digitale professionals.
- Onderdeel van een internationaal netwerk.
- Ontwikkelmogelijkheden en begeleiding van onze L&D Manager.
Wij zijn Reprise!
Het leukste digital marketingbureau van Nederland. Wij zijn een award winning agency en sinds 2014 onderdeel van IPG Mediabrands. Dit betekent dat wij goede partnerships hebben met onder andere Google en Facebook, met vele opleidingsmogelijkheden en het behalen van certificaten. Al sinds de begindagen van online werken wij aan de beste digitale strategieën voor prachtige klanten als Coca-Cola, Jumbo, Landal Greenparks, Rabobank en Wehkamp.
Interesse? Solliciteer hier.
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Twitter
Volg het Nederlands MediaNetwerk op Facebook
Word lid van de Nederlands MediaNetwerk Groep op LinkedIn
Vacatures in media- en marketingcommunicatie