[Vacatures] Reprise zoekt een Senior Social Consultant
17-02-2022 08:45:00 | Door: Pie Kamau | hits: 1645 | Tags:

Reprise is per direct op zoek naar een:

Senior Social Consultant

Adem jij social? Wil je graag werken binnen een jonge dynamische organisatie en heb je een grote passie voor digital marketing? Heel goed, dan is de functie van Medior / Senior Social Consultant jou op het lijf geschreven! 
Wij zijn opzoek naar nieuwe collega’s in Amsterdam én Groningen.

Key Responsibilities

  • Awards winnen met gave en innovatieve strategieën binnen social media advertising;
  • Schakelen met de mediabureaus Universal Media en Initiative en directe klanten (Jumbo, ING, Nestle) van Reprise;
  • In je rol als consultant help je klanten naar een hoger digitaal niveau vanuit jouw expertise;
  • Je daagt uit en bent sparringpartner voor de klant;
  • Je stelt samen met een team van verschillende disciplines in online marketing de strategieën op voor klanten;
  • Jij bent degene die een duidelijke visie heeft over social media en je bent op de hoogte van alle laatste ontwikkelingen en deelt deze intern en bij klanten d.m.v. inspiratiesessies;
  • Je biedt begeleiding aan junioren bij het opzetten en optimaliseren van social campagnes en zorgt dat je samen de juiste resultaten behaalt;
  • In je werkzaamheden haal je voldoening in het behalen van de beste resultaten en ROI.

 

Desired Skills & Experience

  • Een afgeronde hbo of wo opleiding;
  • Aantoonbare kennis en ervaring met planning, inkoop en management van online media op Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, LinkedIn en andere social platformen;
  • Ervaring met het tracken van online media campagnes in bijvoorbeeld Google Analytics en/of andere platformen;
  • Begrijpt de impact van een campagne aan de hand van de analytics;
  • Je bent analytisch sterk en kan resultaten van campagnes duiden. Wat heeft een bepaalde aanpassing gerealiseerd?
  • Je test graag nieuwe dingen. De termen; Multi-Cell tests, A/B testing en Conversion Lift Studies komen je bekend voor. Leert graag wat de beste strategie voor een klant is.
  • Kent of bent op de hoogte van alle KPI’s voor jouw klanten en weet welke belangrijk zijn voor verschillende campagnes.
  • Handelt proactief binnen je klantpakket en stelt verbeteringen voor.
  • Gevoel voor nieuwe ontwikkelingen op het gebied van Social;
  • Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal / An excellent command of Dutch.

 

Wat we je bieden:

  • Een marktconform salaris passend bij jouw ervaring;
  • 26 vakantiedagen per jaar op basis van een 40-urige werkweek;
  • Werken voor toonaangevende A-merken;
  • Leren van 150+ ervaren digitale professionals;
  • Onderdeel van een internationaal netwerk;
  • Ontwikkelmogelijkheden en begeleiding van onze L&D Manager.

 

Werken bij Reprise betekent meer:

  • Gezamenlijke lunch en vrijdagmiddagborrels;
  • Feestjes, kerstdiner, beachparty, pubquizzen;
  • Bootcamp, kickboksen, yoga;
  • Inspiratie vanuit Boost ons wellbeing platform bomvol tips & inspiratie voor alle IPG MediaBrands medewerkers;
  • Thuiswerkmogelijkheden;
  • Goede (online) begeleiding / 100 dagen inwerk plan m.b.v. een buddy;
  • Werk en privé in balans.

 

Wij zijn Reprise!

Het leukste digital marketingbureau van Nederland. Wij zijn een award winning agency en sinds 2014 onderdeel van IPG Mediabrands, een van de big six agencies ter wereld. Dit betekent dat wij goede partnerships hebben met onder andere Google en Facebook, met vele opleidingsmogelijkheden en het behalen van certificaten. Al sinds de begindagen van online werken wij aan de beste digitale strategieën voor prachtige klanten als Nestle, Jumbo, Landal Greenparks, Rabobank en Wehkamp.

Ben jij wie we zoeken? Solliciteer hier en laat je CV achter. Heb je liever persoonlijk contact? Mail/ bel dan naar melissa.klunder@mbww.com/ +31649295727.